







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.14 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 17.5 cm, 19 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Op zoek naar iets speciaals voor aan je pols? Deze gouden schakelarmband voor dames is een goede keuze. Het ontwerp met anker schakels heeft speelse hartjes. De glanzende afwerking maakt het geheel compleet, en met de handige karabijnsluiting is de armband geschikt voor elke gelegenheid.
De armband kun je in lengte aanpassen: 16, 17,5 of 19 cm. Zo past hij altijd. Handig om te weten:
Deze schakelarmband is een mooie keuze om de belangrijke momenten in je leven te waarderen. Combineer hem met een casual outfit voor een dagje uit of draag hem bij een feestelijke gelegenheid om je look nét even wat extra's te geven.