





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s), Koordarmband |
| Type sluiting | Koordsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud, Satijn |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1 |
| Lengte (cm) | 13 cm t/m 26 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze armband met hanger gemaakt van goud en oranje satijn is een echte blikvanger. De armband met een gouden hart is geschikt voor bijna elke gelegenheid. Het oranje satijnen koord vormt een speels contrast met de gouden hanger die centraal tussen de armband hangt. Met een verstelbare lengte van 13 cm tot 26 cm, pas je het eenvoudig aan naar jouw maat.
Door het mooie ontwerp kun je het makkelijk combineren met andere sieraden. Draag deze armband op een gewone dag of bij een speciale gebeurtenis voor een extra touch.
Enkele kenmerken van deze armband:
Geef jouw pols een glans met deze armband en laat het een herinnering zijn aan de mooie momenten in je leven.