







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen, Schakelarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 3 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.73 |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 3 mm |
| Vorm | Druppel |
De Jackie Gold Pearls of Amalfi JKB22.204 armband is een stijlvol accessoire met een moderne touch.
Gemaakt van 14 karaat gerecycled goud en afgewerkt met een glanzende laag krijgt het design extra flair door de druppelvormige zoetwaterparels die aan de fijne ankerschakels verwerkt zijn. De parels hebben een afmeting van 3 mm, subtiele en verfijnd en toch opvallend.
Met zijn verstelbare lengte van 16 tot 18 cm past hij om ieders pols. De handige veerringsluiting maken het geheel af en zorgen voor een comfortabele bevestiging. Deze armband draagt zowel bij een casual outfit als bij een avondlook. Een stijlvol cadeau-idee misschien?
De armband komt met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten. Zo kun je er zorgeloos en lang van genieten.