







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.79 |
| Breedte (mm) | 3 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 17 cm, 18 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 3 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Eenvoudig en stijlvol, zo kun je de Jackie Gold Rembrandt JKB25.554 armband omschrijven. Hij is elegant, stijlvol en speels, ideaal voor dames die stijl en klasse in een sieraad waarderen.
Deze geelgouden schakelarmband van ankerschakel is gemaakt van prachtig 14-karaat gerecycled goud met een glanzende afwerking. De armband is verstelbaar dus draag hem hoe jij wilt, of dat nu 16, 17 of 18 cm is. Het sluit met een veersluiting voor een comfortabele pasvorm en bevestiging.
Met zijn smalle breedte en 5 gediamanteerde bolletjes van 3 mm past hij bij zowel een casual look als een chique outfit. Draag deze armband bijvoorbeeld naar een etentje of een dagje shoppen. Een goede, duurzame keuze voor elke dag! En met twee jaar garantie op productiefouten zit je ook nog eens goed in kwaliteit en betrouwbaarheid.