



| Doelgroep | Dames, Kinderen |
|---|---|
| Type Armband | Koordarmband |
| Type sluiting | Koordsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud, Satijn |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Lengte (cm) | 11 cm t/m 19 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11.5 mm |
| Vorm | Hartje |
De koordarmband in goud en satijn is een speelse en handige toevoeging aan je garderobe. Door de verstelbare koordsluiting past de armband altijd, van 11 tot 19 cm. Het gouden hartje in het midden van de armband meet 11,5 mm bij 10 mm en geeft een vrolijke uitstraling.
Ideaal voor een verjaardag of gewoon om een speciale mijlpaal te vieren. De armband is een mooie aanvulling voor feestdagen, familiebijeenkomsten, of gewoon voor elke dag.