





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Names4ever |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm t/m 20 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 18 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 20 mm |
Op zoek naar een uniek en persoonlijk cadeau? Deze Names4ever zilveren gepersonaliseerde armband met voetjes is het perfecte geschenk! Het armbandje, gemaakt van 925 sterling zilver, heeft schattige babyvoetjes die verbonden zijn. Deze kunnen worden voorzien van een gravure zoals de naam en geboortedatum van het kindje. De voetjes hebben een afmeting van 20 mm bij 18 mm en zijn 0,7 mm dik.
Het jasseron schakelarmbandje heeft een verstelbare lengte van 17 cm tot 20 cm waardoor deze op verschillende lengtematen gedragen kan worden. Dit maakt het niet alleen geschikt als kraamcadeau maar ook als herinneringsstuk voor elke moeder of grootmoeder.
Bij Trendjuwelier begrijpen we dat elk sieraad speciaal is. Daarom wordt dit prachtige stuk geleverd in een sieradendoosje. Als de armband bedoeld is als cadeautje kunt u kiezen voor onze luxe geschenkverpakking - wij pakken het dan schitterend voor u in!
- ✅ Altijd de beste prijs
- ✅ Snelle levering
- ✅ Achteraf betalen mogelijk
Deze armband wordt speciaal voor u gemaakt waardoor er rekening gehouden moet worden met een langere levertijd van circa vijf werkdagen. Gepersonaliseerde sieraden kunnen bovendien niet geretourneerd of geruild worden.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: SIERADEN
- SHOP MEER: ARMBANDEN
- SHOP MEER: DAMES ARMBANDEN
- SHOP MEER: UNISEX ARMBANDEN
- SHOP MEER: ZILVEREN ARMBANDEN
- SHOP MEER: DAMES SIERADEN
- SHOP MEER: UNISEX SIERADEN
- SHOP MEER: ZILVEREN SIERADEN
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: BLACK FRIDAY SIERADEN
- SHOP MEER: BLACK FRIDAY ARMBANDEN
- SHOP MEER: CYBER MONDAY SIERADEN
- SHOP MEER: CYBER MONDAY ARMBANDEN
- SHOP MEER: KERST SIERADEN - TOT 30% KORTING
- SHOP MEER: KERST ARMBANDEN
- SHOP MEER: NAMES4EVER
- Schrijf de eerste review over dit product