







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Marvel x Pandora |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw, Rood |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.40 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 16 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5 mm |
De Pandora Marvel 794224C01 hangende bedel is een must-have voor liefhebbers van Spiderman. Deze zilveren bedel is stijlvol en geschikt voor iedere vrouw die iets extra's wil toevoegen aan haar sieraden.
De bedel is prachtig in de vorm van een spin, geïnspireerd door Marvel’s Spiderman. Een opvallend detail is de blauwe man made steen op de rug van de spin. Deze steen voegt net dat beetje extra glamour toe. De gladde afwerking en symmetrische poten maken het af.
Met een glanzende look is deze bedel ideaal te combineren met andere Pandora Moments sieraden. Het veelzijdige ontwerp past bij elke outfit, of je nu gaat voor een casual look of iets chiquer.
De bedel heeft een afmeting van 12.5 mm breed, 16 mm hoog en 5 mm dik. Dit maakt hem subtiel genoeg voor dagelijks gebruik, maar ook een blikvanger voor speciale gelegenheden. Perfect voor een dagje uit of een feestje!