

















| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.368 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5 mm |
| Vorm | Sleutel/Slotje |
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 763066C01 Pandora-bedel sluit perfect aan op alles uit de Pandora Moments collectie! Een Pandora-sieraad is altijd een perfect geschenk voor die ene speciale persoon in uw leven. Misschien symboliseert het wel een mooi moment dat u met uw geliefde heeft meegemaakt. Deze hangende bedel is niet alleen geschikt als geschenk, u kunt hem ook gemakkelijk toevoegen aan uw eigen bestaande collectie!
Een gold plated sieraad is tegenwoordig erg populair, dus u loopt met deze bedel van goudkleurig op zilver helemaal bij met de huidige trends! Bovendien kunt u dit sieraad goed combineren met een vergulde bedelarmband en zult u zeker indruk maken.
Deze hangende bedel met cirkelvormige opening past gemakkelijk op alle sieraden van de grootste collectie, die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden zijn hun ronde profiel, waardoor ze bijvoorbeeld geschikt zijn voor bangles, snake chain-sieraden en leren armbanden.
Graag iets extra glanzends? Kies dan voor deze bedel ingezet met transparante zirkonia steen die duidelijk naar voren komt door haar vorm en stijl. Om je te helpen visualiseren, dit sieraad is ongeveer 15 mm hoog, 12 mm breed en 5 mm diep.
Waarom kiezen voor Trendjuwelier? Hier zijn een paar redenen:
Koop deze prachtige Pandora-bedel nu bij Trendjuwelier!