









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parelmoer |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.27 |
| Breedte (mm) | 11 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4.5 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Deelbare hanger met 2 hartjes en teksten "mother" en "daughter" |
De Pandora Moments 763766C01 hangende bedel voegt een vleugje zachtheid en emotie toe aan je armband. Met z'n goudkleurige uitstraling en roze accenten valt hij meteen op, perfect voor de band tussen moeder en dochter. De hartvorm en man made parelmoeren steen maken hem delicaat en speciaal.
Combineer het met andere zachte tinten voor een elegante look of draag het als een op zichzelf staand statement stuk. De harten met "mother" en "daughter" gravure vormen een persoonlijk eerbetoon en zijn deelbaar.