











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.9816 |
| Breedte (mm) | 9.9 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11.5 mm |
| Vorm | Vlinder |
| Voorstelling | Vlinder |
Voeg een vleugje natuurlijke schoonheid toe aan je sieradencollectie met deze prachtige Pandora-bedel. De bedel, in de vorm van een vlinder, is uitgevoerd in roségoudkleurig op zilver en heeft twee hangende elementen: een grote vlinder en een rond schijfje met uitgesneden vlinders. De grote vlinder is versierd met heldere stenen langs de randen en emaille details in roze op de vleugels.
Dit unieke sieraad sluit perfect aan bij alles uit de Pandora Moments collectie! Combineer het met andere bijpassende sieraden om je outfit te stylen of draag het als statement piece aan je favoriete armband of ketting. Het ontwerp biedt veelzijdigheid en personalisatier.
De warme look van deze bedel komt door de goudkleurige plating. Dit geeft het sieraad zijn luxe goudkleurige uitstraling zonder dat dit ten koste gaat van betaalbaarheid. Bovendien heeft deze hangende bedel een opening in cirkelvorm waardoor hij geschikt is voor alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie.
Bij Trendjuwelier streven we naar kwaliteit en klanttevredenheid:
Koop nu deze prachtige Pandora-bedel bij Trendjuwelier en voeg een vleugje elegantie toe aan je sieradencollectie.