













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.355 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 7.5 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Deze prachtige 787516 bedel van het populaire merk Pandora is een onderdeel van de Pandora Moments collectie. Deze schitterende bedel, die wellicht herinneringen oproept aan een belangrijk moment in uw leven, kan gecombineerd worden met andere sieraden uit dezelfde collectie om zo uw eigen unieke Pandora-sieraad te creëren.
De bedel is vervaardigd uit roségoudkleurig op zilver plating. De warme en feestelijke kleur van de plating maakt deze bedel perfect voor combinatie met een goudkleurige armband. Voor wie liever gaat voor een stoere look, is de combinatie met een zilveren armband ook zeer aan te bevelen!
Het hartvormige ontwerp van deze bedel zal ongetwijfeld bij u in de smaak vallen als u houdt van sprekende vormen. Bovendien kunt u dit sieraad leuk combineren met andere sieraden die dezelfde hartvorm hebben.
Bij Trendjuwelier profiteert u altijd van:
Vergeet niet dat wanneer u deze bedel wilt toevoegen aan een ander sieraad, het belangrijk is om na te gaan of de bedel compatibel is met het gekozen Pandora-sieraad. In dit geval past deze specifieke bedel bij alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie dankzij de cirkelvormige opening van de bedel en de ronde vorm van het bijpassende sieraad.
De afmetingen (indicaties) zijn: 11 mm hoogte x 12.5 mm breedte x 7.5 mm diepte.