















| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8 |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 10.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.2 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Hartje |
Deze prachtige Pandora Moments bedel (790800C00) is een echte must-have voor iedereen die hun sieraden graag personaliseert. De bedel heeft de vorm van twee ineengestrengelde harten, gemaakt van duurzaam zilverkleurig metaal. Het woord MOM" is elegant gegraveerd op de rand van het buitenste hart, wat deze bedel tot een bijzonder en persoonlijk cadeau maakt.
Zilver is een sterk materiaal dat lang meegaat, waardoor u verzekerd bent van een kwalitatief hoogwaardig product. U kunt het keurmerk 925 altijd terugvinden op uw Pandora-bedel, als bewijs van zijn authenticiteit en waarde.
Deze bedel past gemakkelijk op alle sieraden uit de grootste collectie die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden is dat ze een rond profiel hebben. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor bangles, snake chain sieraden en leren armbanden.
Bij Trendjuwelier streven we naar tevreden klanten door middels onze unieke servicepunten:
Kies voor dit hartvormige juweeltje om uw liefde te tonen of om uzelf te verwennen met iets speciaals! Bestellen kan eenvoudig online bij Trendjuwelier.
"