















| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.5693 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Tekst Always together, Hartje |
Deze 791507C00 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora Moments collectie. Het sieraad, vervaardigd uit hoogwaardig 925 zilver, is tot in detail afgewerkt met drie gevlochten harten en het opschrift ALWAYS" en "TOGETHER". Dit maakt deze bedel niet alleen een prachtige toevoeging aan uw eigen collectie, maar ook een perfect geschenk voor die speciale persoon in uw leven.
Dankzij de cirkelvormige opening past deze bedel gemakkelijk op alle sieraden van de grootste collectie die Pandora Moments wordt genoemd. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor bangles, snake chain sieraden en leren armbanden. De afmetingen (indicaties) van dit juweeltje zijn: 11 mm hoogte x 10 mm breedte x 10 mm diepte.
Bovendien biedt Trendjuwelier u altijd de beste prijs voor dit prachtige stukje vakmanschap. Enkele voordelen van winkelen bij ons zijn:
Koop nu deze unieke Pandora-bedel bij Trendjuwelier en draag elke dag weer een symbool van liefde om uw pols!
"