













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.3498 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8.3 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Tekst Mother & Daughter, Tekst You are always in my heart |
Deze prachtige Pandora Moments 792072EN40 hangende bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora collectie. De bedelset bestaat uit twee harten die aan elkaar verbonden zijn, gemaakt van sterk zilverkleurig metaal. Het voorste hart heeft de inscriptie You are always in my" met een klein hartje van heldere steentjes onderaan, terwijl het achterste hart een roze emaille binnenkant heeft met de inscriptie "Mom".
Draag deze hangende bedels aan uw favoriete sieraad als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in uw leven. Op deze manier kunt u echt uw unieke sieraad creëren dat uw levensverhaal vertelt. Daarbij is het natuurlijk een erg mooie gedachte dat u deze herinneringen altijd met u mee kunt dragen.
De schitterende zilveren bedels kunnen gemakkelijk worden gecombineerd met verschillende looks en gaan lang mee dankzij hun duurzaamheid - iets wat voor persoonlijke sieradenmerken zoals Pandora erg belangrijk is.
Aan de opening van deze hangende bedels kunt u gemakkelijk herkennen op welk sieraad ze het beste aansluiten. Voor deze bedels geldt dat ze compatibel zijn met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie, waaronder bijvoorbeeld schitterende studded armbanden en snake chain armbanden/kettingen.
Bovendien wordt dit prachtige item geleverd door Trendjuwelier, waar we trots op onze service zijn:
Dus waar wacht je nog op? Voeg deze prachtige Pandora Moments 792072EN40 hangende bedel toe aan je collectie vandaag!
"