











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Kristal |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.4369 |
| Breedte (mm) | 9.1 mm |
| Hoogte (mm) | 13.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 7 mm |
| Vorm | Ster |
| Voorstelling | Ster, Teddybeer |
Deze charmante Pandora Moments 792986C01 bedel is een prachtige toevoeging aan elke sieradencollectie. De hangende bedel heeft de vorm van een teddybeer en ster, wat het een uniek en speels ontwerp geeft. Het is gemaakt van 925 zilver, wat betekent dat het voor 92,5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de bedel minder kwetsbaar is.
Het blauwe kristal voegt extra glans toe aan deze bedel, waardoor de vorm en stijl duidelijk naar voren komen. Deze hangende bedel kan gedragen worden aan bijvoorbeeld een armband of ketting uit de Pandora Moments-collectie. Maar je kunt hem ook combineren met andere (hangende) bedels, veiligheidskettingen en tussenelementen om jouw sieraad helemaal naar eigen wens in te richten.
Bij Trendjuwelier kun je rekenen op:
Kies voor elegantie en schittering met deze prachtige Pandora Moments-bedel! De afmetingen zijn circa 13.5 mm hoog x 9.1 mm breed x 7 mm diep.