











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.32 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 17 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 7.6 mm |
| Voorstelling | Afstudeerhoed 2026 met beweegbaar kwastje en tekst "You made it" |
Ontdek de Pandora Moments 794461C01 bedel, een zilveren afstudeerhoed met een speels bewegend kwastje. Deze moderne, feestelijke bedel straalt uit dat je het hebt gemaakt!
De man made kristallen in een transparante en blauwe kleur die mooi glanzen in hun pavé zetting, maken deze bedel tot een blikvanger. De bedel is 12,5 mm breed, 17 mm hoog en 7,6 mm dik.
Draag deze charm om je prestaties te vieren of geef 'm aan iemand cadeau. De bedel is voorzien van de gravures ‘CONGRATS’ en ‘YOU made it’.