









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.8 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Tekst "I love you mom" |
Deze Pandora Moments 794464C01 hangende bedel is perfect voor wie iets speciaals wil geven op Moederdag. Het hartvormige ontwerp is stijlvol en sierlijk, ideaal om bijzondere familiemomenten te vieren. Door de combinatie van zilver en roze accenten oogt de bedel fris en modern.
Met transparante zirkonia's die schitteren in hun pavézetting en de tekst 'I LOVE YOU MOM', straalt deze hanger aan elke armband. Het is een mooie aanvulling op je sieradencollectie, zeker in combinatie met andere zilveren bedels.