









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.4 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9 mm |
| Vorm | Hartje, Vlinder |
De Pandora Moments 794475C01 bedel is een charmante zilveren toevoeging aan je sieradencollectie. Het opengewerkte ontwerp met een hart en vlinder trekt de aandacht en is perfect voor momenten om liefde of familie te vieren. De roze emaille accenten geven het een speelse twist en maken het een prima cadeau voor verschillende gelegenheden.
De bedel is voorzien van de gravures "Together" en "We have it all".Met een glanzende finish past deze bedel van 12 mm breed, 11.5 mm hoog en 9 mm dik mooi bij elke casual of stijlvolle outfit. Draag 'm bijvoorbeeld naar een etentje of gewoon tijdens een dagje winkelen. Stylingtip: Mix en match met andere zilveren sieraden voor een compleet plaatje.