









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Murano glas, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.46 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 14 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.4 mm |
| Voorstelling | Appel |
De Pandora Moments 794485C01 bedel in zilver is een kleurrijke toevoeging aan je bedelarmband. De frisse roze tint van de appel met groene accenten van het blaadje geven de bedel een speelse uitstraling.< /p >
Met deze bedel voeg je gemakkelijk een vleugje natuur toe aan je outfit. De glanzende afwerking en het gebruik van Murano glas zorgen voor een sprankelende en toch elegante look. Ideaal voor je dagelijkse look, maar zeker ook geschikt voor bijzondere momenten.
Met een breedte van 12.5 mm, hoogte van 14 mm en dikte van 9.4 mm heeft deze hangende bedel precies de goede maat om te combineren met andere bedels. Denk aan een brunch met vrienden of een middagje winkelen, deze bedel doet het sowieso goed!