







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.95 |
| Breedte (mm) | 7.4 mm |
| Hoogte (mm) | 6.9 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 6.6 mm |
| Voorstelling | Puzzelstukje |
Deze Pandora Moments 794514C00 bedel is een mooie zilveren toevoeging aan je sieradencollectie. Met zijn leuk ontworpen puzzelstukje en glanzende finish past hij perfect bij elke dagelijkse look.
Met de afmetingen van 7.4 mm breed, 6.9 mm hoog en 6.6 mm dik past hij goed bij je Pandora Moments armband. Draag deze bedel wanneer je gek bent op puzzelen of als symbolische betekenis. Dit puzzelstukje geeft je outfit een betekenisvolle upgrade.