















- Snelle levering
- Achteraf betalen mogelijk
- Niet goed, geld terug.
(Niet op voorraad)
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.949 |
| Breedte (mm) | 7 mm |
| Hoogte (mm) | 10 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 7 mm |
| Vorm | Letter |
| Voorstelling | Letter J |
Deze 797464 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora Moments collectie. De sieraden van Pandora zijn stuk voor stuk echte kunstwerkjes die dierbare herinneringen kunnen oproepen. Met deze bedel voeg je echt een persoonlijke touch toe aan jouw favoriete Pandora-sieraad.
Deze bedel heeft een gehalte van 925. Dit houdt in dat de bedel voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de bedel minder kwetsbaar is. Hierdoor wordt de kans dat het zilver slijt kleiner en kun je gemakkelijk jouw bedel dagelijks met plezier dragen.
Aan de opening van deze bedel kun je gemakkelijk herkennen op welk Pandora-sieraad hij het beste aansluit. Voor deze bedel geldt dat hij een ronde opening in de vorm van een cirkel heeft, wat inhoudt dat deze compatibel is met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie.
De vorm van dit sieraad is letter J, waardoor hij extra sprekend wordt. Wanneer je dit sieraad draagt, ontvang je ongetwijfeld veel complimentjes! Bovendien maakt het formaat (ongeveer 10 mm hoog, 9.5 mm breed en 7 mm diep) hem tot een perfect cadeau voor iemand speciaal.
- ✅ Altijd de beste prijs
- ✅ Snelle levering
- ✅ Mooi verpakt en cadeauverpakking mogelijk
Bij Trendjuwelier, de grootste online juwelier sinds 2006 in Nederland, kun je deze prachtige Pandora-bedel kopen. En het mooiste? Bij bestellingen vanaf €50 wordt jouw aankoop gratis verzonden! Mocht het product toch niet naar wens zijn, dan is retourneren mogelijk en krijg je jouw geld terug.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: SIERADEN
- SHOP MEER: BEDELS
- SHOP MEER: ZILVEREN BEDELS
- SHOP MEER: DAMES SIERADEN
- SHOP MEER: UNISEX SIERADEN
- SHOP MEER: ZILVEREN SIERADEN
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: PANDORA SIERADEN
- SHOP MEER: PANDORA BEDELS
- SHOP MEER: PANDORA DAMES SIERADEN
- SHOP MEER: VALENTIJN SIERADEN
- SHOP MEER: VALENTIJN BEDELS
- SHOP MEER: VALENTIJN PANDORA
- Schrijf de eerste review over dit product