













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Murano glas |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Roze |
| Breedte (mm) | 8.4 mm |
| Hoogte (mm) | 13.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 13.5 mm |
Deze 798872C00 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora Moments collectie. Het sieraad heeft een ronde vorm en is afgewerkt met transparant, glasachtig murano glas in roze kleur met bloemmotief. De zilverkleurige kern draagt trots de merknaam Pandora".
Het sieraad is vervaardigd uit hoogwaardig 925 zilver, wat ervoor zorgt dat het materiaal niet snel zal slijten. Mocht het beginnen te verkleuren, dan kunt u de bedel gemakkelijk oppoetsen met een (zilver)poetsdoek.
De opening van deze bedel heeft een ronde vorm, waardoor hij compatibel is met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld prachtige studded armbanden en snake chain armbanden/kettingen.
Dit charmante juweeltje meet ongeveer 13.5 mm hoog, 8.4 mm breed en 13.5 mm diep - perfect om op subtiele wijze uw persoonlijke stijl te benadrukken.
Bij Trendjuwelier bieden we dit prachtstuk aan voor altijd de beste prijs! Bovendien profiteert u van onze snelle levering en wordt uw nieuwe aanwinst mooi verpakt geleverd:
Voeg deze Pandora-bedel toe aan uw collectie en laat uw persoonlijkheid stralen!
"