





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.85 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm, 19 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze schakelarmband van goud is een stijlvol accessoire dat je look net dat beetje extra geeft. De gouden schakels hebben een klassieke uitstraling die bij vrijwel alles past. De armband is een opvallend stuk voor in je collectie.
Door de open hartjes heeft de armband een speelse en romantische uitstraling. Met een verstelbare lengte van 17 en 19 cm zit hij vrijwel altijd goed om de pols. Dankzij de stevige ankerschakels en de betrouwbare karabijnsluiting draag je de armband zonder zorgen.
Deze armband laat zich goed combineren met zowel casual als feestelijke outfits. Draag hem naar een etentje of een dagje uit; hij past altijd. Zijn tijdloze ontwerp maakt hem geschikt voor elke gelegenheid.