

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Collectie | Presage |
| Type horloge | Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 4r35 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Het Seiko SRPK48J1 horloge trekt snel de aandacht, perfect dus voor je volgende barbecue of cocktailavond. 'Stijlvolle precisie' zou zomaar de leus van dit horloge kunnen zijn. Seiko heeft hier zijn technische know-how en oog voor detail mooi verwerkt.
Draag je een horloge dat goudkleurige luxe uitstraalt, zoals dit? Dan weet je dat je iets bijzonders om je pols hebt. De ronde kast meet 41 mm en is tot 5 bar waterdicht, ideaal als hij per ongeluk nat wordt. De schakelband en de bruine wijzerplaat passen naadloos bij een casual outfit, maar doen het ook goed op een nettere gelegenheid.
Het horloge is uitgerust met een automatisch uurwerk dat zijn wortels heeft in Japan. Met de dagindicator om 3 uur en goudkleurige wijzers, weet je altijd in stijl wat de tijd is. "Elegantie meets functionaliteit", dat is wat je om je pols draagt. Combineer het met jeans en sneakers voor een nonchalante uitstraling, of draag het bij een pak voor een verfijnde look.