





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Sif Jakobs |
| Collectie | Ellera |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.6 |
| Lengte (cm) | 19 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
Deze prachtige armband is van het merk Sif Jakobs