





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen, Tennisarmband |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 2.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.26 |
| Breedte (mm) | 2.5 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm t/m 19 cm (verstelbaar - alle maten) |
Deze chique zilveren tennisarmband van onze Huiscollectie is een prachtige toevoeging aan elke sieradencollectie. De armband is ingezet met schitterende transparante zirkonia's van circa 2.5 mm groot, die het licht op een adembenemende manier weerkaatsen dankzij hun briljantvormige slijping.
Met zijn verstelbare lengte van 16 cm tot en met 19 cm past deze armband bij veel dames perfect om de pols. De breedte van 2.5 mm voegt niet alleen elegantie toe, maar ook stevigheid aan dit juweel.
Gemaakt uit gerhodineerd zilver straalt deze armband pure luxe uit. Het gebruikte zilver heeft één van de hoogste gehaltes voor sieraden (925), wat garant staat voor kwaliteit en duurzaamheid. Bovendien wordt de schoonheid ervan versterkt door het glanzende oppervlak dat prachtig samengaat met de fonkelende zirkonia's.
Dankzij de karabijnsluiting kan je deze armband gemakkelijk om- en afdoen terwijl hij toch veilig blijft rond je pols tijdens het dragen.
Bij Trendjuwelier streven we naar tevreden klanten:
We verzenden deze armband inclusief een sieradendoosje om ervoor te zorgen dat hij niet beschadigd raakt tijdens de verzending. Bovendien kan je het doosje gebruiken om de armband netjes op te bergen wanneer je hem niet draagt. En als deze armband een cadeau is voor iemand anders, dan kun je ook kiezen voor onze speciale geschenkverpakking.
Als online juwelier in Nederland sinds 2006 biedt Trendjuwelier een uitgebreide collectie aan sieraden van verschillende merken, stijlen, materialen en prijsklassen. We staan klaar met vakkundige antwoorden op al jouw vragen en streven naar de beste service.