





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Zinzi |
| Garantie | 2 Jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Zinzi presenteert deze zomer een prachtige nieuwe horlogecollectie, de Sophie Watch", met veel extra details. Model ZIW1443 heeft bijvoorbeeld een mooi extra dun uurwerk met datum en de platte ronde goudkleurige kast geeft het horloge een gracieuze uitstraling. Wat nieuw is aan dit model , is dat de mesh band makkelijk te verwisselen is door het handige schuifsysteem aan de achterkant. Dit maakt het leuk om af en toe af te wisselen met een zwart lederen horlogeband. De duidelijke goudkleurige index op de zwarte wijzerplaat maken van dit Zinzi horloge echt iets speciaals.
Dit stijlvolle ontwerp wordt aangeboden door Trendjuwelier - sinds 2006 dé online juwelier in Nederland.
"