







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2 gram |
| Breedte (mm) | 18 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm t/m 19 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Vorm | Rond/Bolletje |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.5 mm |
De Zinzi ZIA1278 zilveren armband met twee verbonden rondjes. Dankzij de verstelbare lengte van 16 tot 19 cm, is hij ideaal voor verschillende polsmaten. De karabijnsluiting maakt het gemakkelijk om de armband om te doen.
De armband is van zilver met een extra rhodiumlaag, wat zorgt voor een glanzende afwerking. De jasseron schakels hebben een klassieke uitstraling, en de rondjes in diverse groottes middenin zorgen voor een bijzondere look. Dit maakt dat dit sieraad mooi is om cadeau (aan jezelf) te geven. Perfect te combineren met zilveren sieraden van Zinzi.