









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 3.3 gram |
| Breedte (mm) | 15.5 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm t/m 20 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Vorm | Hartje |
| Dikte/Diepte (mm) | 15.5 mm |
De Zinzi ZIA1483 is een zilveren armband die je zelfs een speels randje aan je look kan geven. Met zijn sierlijke combinatie van een glanzende cirkel en een hart met transparante zirkonia's ziet deze armband er trendy en vrouwelijk uit.
Hij heeft een verstelbare lengte van 18 tot 20 cm, waardoor je de armband fijn kunt afstellen. De jasseronschakels zijn soepel en zorgen ervoor dat de armband prettig om je pols zit. De stevige karabijnsluiting houdt hem veilig op zijn plek. Dit sieraad is afgewerkt met een rodiumlaag, zodat de armband zijn glans behoudt.
Gemaakt van 925 zilver, geeft deze armband iedere outfit een chique uitstraling. De zirkonia-steentjes zijn in pavézetting geplaatst op het hartje en zorgen voor een mooie schittering. Ideaal voor een feestje of een dagje uit.
Belangrijke kenmerken van deze armband op een rij:
Wil je je stijl een kleine upgrade geven? De Zinzi ZIA1483 maakt je look eigentijds en modieus.