







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 3.1 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm t/m 20 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Vorm | Rond/Bolletje |
| Dikte/Diepte (mm) | 6 mm |
De Zinzi ZIA1830 is een zilveren armband die een modern ontwerp combineert met een tijdloos gevoel. In het midden van de armband vind je twee cirkels die met elkaar verbonden zijn. De een is glanzend en open, terwijl de ander versierd is met transparante zirkonia's.
De armband is verstelbaar tussen 17 en 20 cm en sluit met een karabijnsluiting. Bij de sluiting hangt het herkenbare Zinzi hartje. Enkele eigenschappen van deze armband zijn:
De glanzende afwerking geeft de armband een luxe uitstraling. Draag deze armband bijvoorbeeld bij een avondje uit, het maakt je outfit helemaal af.