





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Vossenstaart/Palmier |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 13.4 gram |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Lengte (cm) | 19 cm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4 mm |
De Zinzi ZIA1925 zilveren schakelarmband heeft een rond en compact ontwerp met bijzondere gevlochten vossenstaart schakels. Die schakels zorgen niet alleen voor een stevige constructie, maar maken de armband ook mooi om te zien. De glanzende afwerking geeft de armband een extra chique uitstraling.
Met zijn 4 mm brede schakels en handige karabijnsluiting biedt de Zinzi ZIA1925 een modieuze draagervaring. De extra rhodiumlaag zorgt voor een glanzende. Perfect om te dragen tijdens een avondje uit met vrienden. Of je nu je alledaagse outfit wilt opfleuren of op zoek bent naar een opvallend sieraad voor een speciale gelegenheid, deze armband biedt een stijlvolle aanvulling voor elke gelegenheid.