













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.8 gram |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm t/m 20 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.9 mm |
De Zinzi ZIA2463Y heeft twee fijne gold plated kettinkjes, verbonden aan een ovale schakel en een open cirkel, heeft hij zowel een speelse als stijlvolle uitstraling. De transparante zirkonia's op de cirkel voegen een glinstering toe aan het geheel.
Deze armband is vervaardigd uit gold plated zilver, wat bijdraagt aan een luxe uitstraling. Dankzij de verstelbare lengte van 17 tot en met 20 cm kun je hem precies naar wens dragen. De stevige karabijnsluiting zorgt ervoor dat hij altijd goed op zijn plek blijft. Het Zinzi-logo in de stijlvolle hanger is de finishing touch die voor een subtiel merkaccent zorgt.
Draag de Zinzi ZIA2463Y solo voor een chique look, of combineer hem met andere armbanden voor een coole, gelaagde stijl.