



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Schakelarmband |
| Type Schakel | Overige |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 4.3 gram |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Lengte (cm) | 18.5 cm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.5 mm |
De Zinzi ZIA878 schakelarmband is een stijlvolle toevoeging aan je sieradencollectie. Deze zilveren armband met een lengte van 18.5 cm is ontworpen om op te vallen. De platte vierkante schakels in combinatie met een breedte van 4 mm zorgen voor een moderne uitstraling. Uitgevoerd in hoogwaardig 925 zilver en voorzien van een glanzende rhodiumlaag, glanst dit sieraad.
De armband is uitgerust met een betrouwbare karabijnsluiting, zodat hij om je pols blijft zitten. Een kleine merklabel aan de sluiting voegt Zinzi-stijl toe. Perfect om solo te dragen als een statement piece of te combineren met andere zilveren armbanden voor een fashionable, gelaagde look.