





| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.84 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 11 cm, 13 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze lieve 14-karaat gouden kinderarmband van onze Huiscollectie is een prachtig sieraad voor uw kleine meid. Het ontwerp bevat een klein opengewerkt hartje, wat het armbandje extra lief maakt. De roze zirkonia's voegen een vleugje kleur toe en maken het geheel nog aantrekkelijker.
Het armbandje heeft een lengte van 11 cm maar kan versteld worden naar 13 cm, waardoor het met uw kind mee kan groeien. De ankerschakel geeft de armband zijn stevigheid en de veerringsluiting zorgt ervoor dat hij gemakkelijk aan- en uit te doen is.
Dit schattige gouden kinderarmbandje met hartje en roze zirkonia's zou een perfect cadeau kunnen zijn voor bijvoorbeeld haar verjaardag of communie.
Bij Trendjuwelier streven we er altijd naar om u de beste service te bieden. Daarom kunt u bij ons rekenen op snelle levering, achteraf betalen mogelijkheden en gratis verzending vanaf €50,-. Mocht u niet helemaal tevreden zijn over uw aankoop dan kunt u deze retourneren: Niet goed, geld terug!