







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | J |
| Diamant Clarity | P1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.79 |
| Breedte (mm) | 1.4 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
Dit prachtige zilveren collier met een barokke ovale hanger en diamant van 0.02 crt is een echte blikvanger. Het collier heeft een lengte van 42 cm tot 45 cm, wat verstelbaar is voor alle maten, waardoor het de perfecte maat heeft voor veel dames. Het ontwerp bevat een schitterende ankerschakel die in veel sieraden terugkomt en dus goed te combineren is. Met zijn breedte van 1.4 mm creëert dit collier zowel sierlijkheid als stevigheid.
Het gerhodineerd zilver waarvan dit collier gemaakt is draagt bij aan de luxe uitstraling ervan. Het gehalte van het zilver is bovendien 925, één van de hoogste gehaltes voor sieraden, wat de kwaliteit nog eens extra waarborgt. De karabijnsluiting heeft een mooi formaat en is erg stevig en makkelijk in gebruik.
De ingezette diamant geeft dit collier elke keer dat u hem draagt een speciale touch. De kleur van de diamant is transparant, wat mooi past bij verschillende gelegenheden.
Bij uw bestelling ontvangt u ook een bijpassend sieradendoosje om uw nieuwe collier veilig op te bergen thuis of onderweg.
Trendjuwelier is sinds 2006 de grootste online juwelier in Nederland. We zijn trots op onze grote collectie sieraden van diverse merken, stijlen en materialen. Alles met dezelfde goede service die u van ons gewend bent.