











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Collectie | Lab Diamonds |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 1.8 mm |
| Diamant Clarity | VS |
| Hoogte (mm) | 14 mm |
| Diameter (mm) | 14 mm |