







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 4 mm |
| Band aanzetmaat | 4 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.4 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
Het Boss Fiora HB1502837 horloge valt op door zijn druppelvormige kast en lichte zilverkleurige uitstraling. Met een diameter van 29 mm en een dun bandje van 4 mm geeft het een elegante look.
De zilverkleurige wijzerplaat met subtiele glans en goudkleurige accenten zorgen voor een opvallende maar toch minimalistische finish. Perfect geschikt voor zowel kantoor als casual gelegenheden. Het is een quartz horloge, dus je kunt rekenen op nauwkeurige tijd. Het strakke, minimalistische design maakt het bij veel outfits draagbaar.
Dit horloge zit comfortabel met zijn stevige druksluiting en grote, zilverkleurige schakelband. Of je nou een presentatie geeft of naar een bruiloft gaat, dit horloge voegt net dat extra’s toe aan je outfit.