







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Skytraveller |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vd51c |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Naadloos van kantoor naar een avondje uit, het BOSS Skytraveller HB1514194 horloge laat elke outfit even stijlvol ogen. Het geeft nét dat beetje extra aan alledaagse looks met zijn donkerblauwe wijzerplaat en robuuste zilveren kast.
Qua materiaal zit je goed met sterk staal en echt leer. Een kast van 44 mm en mineraalglas maken dit horloge zowel sterk als stijlvol.
Dankzij het donkerbruine leren bandje met krokodillenstructuur, is het horloge makkelijk te combineren met een casual jeans of een nette pantalon. Of je nou op een borrel bent of een dagje uit, het past altijd.
Met een betrouwbare quartz uurwerk hoef jij je nooit zorgen te maken over de tijd. Plus, een waterdichtheid van 5 bar betekent zorgeloos douchen en baden. Je krijgt ook nog 2 jaar garantie op productie.
Met dit horloge aan je pols, vertel je genoeg. Het is meer dan alleen een horloge, het is een statement.