





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Akilia, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 22 mm |
Dit Danish Design Akilia Mini Husky Hazel IV94Q1268 dameshorloge uit de Tidløs collectie transformeert dagelijkse styling tot een feestje. De zilverkleurige, stalen schakelband en klassieke ronde kast met een doorsnede van 22 mm geven je outfit die glamoureuze twist.
Het stalen horloge met zilverkleurige kast en horlogeband is voorzien van een bruine wijzerplaat met zilverkleurige uurmarkering en wijzers. De band sluit middels een vouwsluiting.
Het quartz mechanisme houdt je altijd keurig op tijd en die 3 bar waterdichtheid betekent dat je de show kunt stelen, zelfs in een onverwachte regenbui.
Dit Danish Design horloge roept om dat little black dress of je favoriete jumpsuit. Perfect voor een avondje uit of gewoon om wat flair toe te voegen aan je dag.