







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Akilia, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw, Turquoise |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Ready to dazzle? Het Danish Design Tidløs Akilia Two-tone Husky Blue IV76Q1251 dameshorloge is een pareltje aan jouw pols. Het stijlvolle horloge heeft een goudkleurige, stalen kast met een doorsnede van 32 mm met mineraalglas voor de bescherming van de wijzerplaat. De wijzerplaat is turquoise en heeft goudkleurige uur-markeringen in de vorm van streepjes en goudkleurige wijzers. Genoeg om jou elk moment de juiste tijd aan te geven zodat je geen enkele belangrijke afspraak of gezellig etentje zult missen.
Het horloge werkt op een quartz uurwerk, de stalen horlogeband, 16 mm breed, heeft goud- en zilverkleurige schakels met een golvend patroonen het sluit met een vouwsluiting, zodat het veilig en wel om jouw pols siert.
Het horloge is waterbestendig tot 3 bar. Geschikt voor dagelijks gebruik, zoals bij het handen wassen. Het horloge komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Stijlvol, glamour en praktisch... dit horloge heeft het allemaal!