







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Het Danish Design Frihed Fjordsten IV15Q1306 horloge is een toonbeeld van Scandinavisch design. Het is een betrouwbaar quartz uurwerk met analoge wijzers. De gold plated stalen kast is 26 mm breed. De leren band is zwart en heeft een gesp-sluiting.
Dit item is geschikt voor dames en perfect voor elke dag of een mooi diner. Het zwart en goudkleurige samen is gewoon altijd mooi. Ga je naar kantoor of een avondje uit? Dit horloge past erbij. Met zijn waterdichtheid tot 3 bar, kun je het horloge dragen tijdens het handen wassen. De Frihed lijn is voor iedereen die mode houdt.