



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Grijs, Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.3 mm |
| Kast kleur | Grijs |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Het Danish Design IV16Q1207 Horloge Squeeze uit de Frihed collectie is een subtiel accessoire dat je outfit compleet maakt. Het horloge met bijzonder vormgegeven kast van staal in antracietkleur heeft een zwarte wijzerplaat met goudkleurige wijzers. Het quartz-uurwerk zorgt voor een analoge en accurate tijdweergave. De zwartlederen band sluit door middel van een gespsluiting. De wijzerplaat wordt beschermd door mineraalglas. En geen zorgen als je spontaan een plons maakt – hij is waterbestendig tot 3 bar!
Of je nu naar een gezellige brunch met vrienden gaat of een chique avond uit, dit horloge past bij elke gelegenheid. De zwarte wijzerplaat met goudkleurige streepjes en wijzers schept een glamoureus contrast dat nooit uit de mode raakt.