

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
"Less is more: simpel in stijl." Klaar om flair toe te voegen aan je look? Maak kennis met het Danish Design Gløbe Elbe IQ15Q272 horloge. Zwart leer, gouden kast, lichtgrijze wijzerplaat - simpel, maar doeltreffend.
De goudkleurige, titanium kast met een robuuste afmeting van 34 mm heeft een lichtgrijze wijzerplaat met goudkleurige wijzers en Arabische cijfers als uur-markering. En die handige datumfunctie naast de '3' is gewoon praktisch voor de man onderweg. Draag het naar diners, vergaderingen, of simpelweg door de week.
Een effen, zwarte horlogeband gelinkt aan een comfortabele band en een stevige gesp, zit 'ie goed om je pols - de hele dag door.
Waar je ook gaat, de waterdichtheid van 3 bar biedt gemoedsrust als het druppelt. Een betrouwbare keus met quartz uurwerk voor precieze tijdweergave, gesteund door twee jaar garantie op productiefouten.
Scoor stijl én functionaliteit in één horloge.