





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Pure |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Bicolor (Titanium & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Titanium, Bicolor (Titanium & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Titanium & Gold plated), Titanium |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 28 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Laat je pols schitteren met het Danish Design Pure Malva Two Tone IV65Q1256 horloge. Het is een prachtig horloge voor de dames die houden van een vleugje glamour in hun leven. Met z'n 28 mm titanium kast weet je dat dit horloge niet te groot en niet te klein is. Of je nu een avondje uitgaat of de natuur inwandelt, het stijlvolle design met goudkleurige wijzers op een zilverkleurige wijzerplaat is een mooie combinaite met elke outfit en sieraad. De sierlijke schakelband met zilver-en goudkleurige schakels voegt net dat beetje extra glans toe aan je look, geheel Scandinavisch chic.
Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht. Het horloge is bovendien waterdicht tot 30 meter en komt met een garantieperiode van 2 jaar op fabrieksfouten.
Stijltip: draag dit horloge solo voor een subtiele touch, of stapel met armbanden voor een avond vol flair. Dit horloge zorgt ervoor dat je altijd op je best eruitziet, waar je ook gaat of wat je ook doet.