







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Peridoot |
| Steen kleur | Groen, Transparant |
| Steen maat | 6 mm x 9 mm |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.55 |
| Breedte (mm) | 2.5 mm |
| Hoogte (mm) | 26 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 13 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Vorm | Druppel |
Deze prachtige 14-karaat gouden oorbellen uit de Huiscollectie zijn een echte blikvanger. De oorbellen hebben hangers van echte groene peridoot en diamanten, wat ze een luxe uitstraling geeft. Het glanzende oppervlak maakt dit setje extra sprekend en met het gewicht van ongeveer 4.55 gram is het ook nog eens duurzaam.
De ingezette diamant en peridoot geven deze oorbellen een schitterende glans die in het licht extra goed naar voren komt. De stenen zijn geslepen in peervorm, waardoor ze mooi opvallen. Met hun grootte van 6 mm x 9 mm trekken ze zeker de aandacht! Bovendien heeft de diamant een zuiverheid (clarity) van SI2, een totaalgewicht (carat) van 0.15 crt en kleurgraad (colour) H.
Dankzij hun druppelvorm zijn deze oorbellen leuk te combineren met andere sieraden die dezelfde vorm hebben. Ze hebben een hoogte van circa 26 mm, breedte van ongeveer 2.5 mm, hangerbreedte circa 8.5 mm en hangerhoogte is circa 13 mm groot.
Bij Trendjuwelier streven we altijd naar kwaliteit en klantenservice:
Deze oorbellen zijn een prachtige aanvulling op elke sieradencollectie. Bestel ze vandaag nog bij Trendjuwelier!