







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.23 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze prachtige gold plated collier is een ware blikvanger. Het collier heeft twee hartjes