







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.64 |
| Breedte (mm) | 2.5 mm |
| Hoogte (mm) | 22 mm |
| Diameter (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Hartje |
Dit prachtige setje damesoorbellenis uitgevoerd in het zilver. Met hun mooie kleur zullen ze fantastisch staan bij veel verschillende looks. Met een hoogwaardig gehalte van 925 kunt u deze oorbellen zonder zorgen elke dag dragen. Om voor een extra mooi setje te zorgen, is de afwerking glanzend. Tot slot zorgt de gerhodineerde plating ervoor dat het zilver minder snel zal krassen of verkleuren. Het metaalgewicht is bepaald op ongeveer 3.64 gram.
De oorbellen hebben de vorm van twee open hartjes die ook een mooie gedraaide bewerking hebben, wat ze een leuke toevoeging aan veel earparty's maakt (maar ook om los te dragen natuurlijk). De oorringen zijn in totaal 22 mm hoog en ongeveer 2.5 mm breed met een diameter van circa 11.5 mm.
Koop dit prachtige paar oorbellen nu bij Trendjuwelier en voeg iets speciaals toe aan je sieradencollectie!