







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Brisuresluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.29 gr |
| Breedte (mm) | 8.5 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Ben je op zoek naar een paar veelzijdige oorbellen? Deze goudkleurige, hartvormige oorhangers zijn een leuke en stijlvolle keuze. Perfect om je outfit net dat beetje extra te geven.
Met een breedte van 8,5 mm en een hoogte van 15 mm zijn ze subtiel genoeg voor elke dag. Ze hebben een makkelijke scharnierluiting, dus je hebt ze zo in.
Deze oorbellen stralen romantiek uit, of je ze nu draagt naar een feestje, een dagje uit in de stad, of naar je werk.