









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.4 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 40 mm |
| Vorm | Staafje/Bar |
Met de Jackie Gold JKN23.305 Y-ketting voeg je een beetje Spaanse flair toe aan je look. Dit gouden sieraad speelt met eenvoud en verfijning.
Het ontwerp met een fijne verticale staafjes hanger is perfect om je hals te benadrukken. Gemaakt van 14 karaat goud, kun je de ketting met zijn verstelbare lengte van 40, 42,5 en 45 cm naar wens dragen. De dunne ankerschakels zorgen voor een subtiele uitstraling.
Of je nu naar een diner gaat, een concert bezoekt of gewoon je dagelijkse outfit wilt opfleuren, deze ketting is een perfecte keuze. Mix en match het met andere Jackie items voor een stijl die helemaal van jou is.