







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.94 |
| Breedte (mm) | 1.4 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 16 mm x 7.8 mm |
Deze prachtige en speelse gold plated collier met schelp is een echte blikvanger. Het collier heeft een minimalistische uitstraling dankzij het dunne kettinkje met anker schakel, maar wordt helemaal afgemaakt door de twee bolletjes met in het midden de schelp. Het item is verstelbaar en kan op drie verschillende lengtes gedragen worden: 41 cm, 43 cm en 45 cm. Hierdoor kun je hem perfect combineren met één van onze andere kettinkjes voor een echte necklace party.
De schakelbreedte van dit collier is 1.4 mm en de schelp heeft een grootte van 16 mm (breedte) x 7.8 mm (hoogte). Dit collier is gemaakt van hoogwaardig 925 zilver met een geelgoudkleurige plating.
Bij Trendjuwelier bieden we ook bijpassende creolen en armbanden aan om je look compleet te maken! Let wel op, er wordt geen garantie geboden op de plating.
Het sieraad komt compleet met sieradendoosje, ideaal als cadeau! We bieden ook geschenkverpakking aan om het eventueel direct cadeau te doen.
Koop dit unieke stuk vandaag nog bij Trendjuwelier!